diary

Cože .. září?

5. září 2016 v 19:47 | monikaE
Čau všichni,

už je to docela trapný, jak ten čas rychle utíká. Před chvíli sem jásala, že konečně začlo léto a teďka už opět končí? Wtf? Já tomu prostě tak nějak nerozumím. Pozitivní věc je, že září je zatím snad teplejší než celé léto, haaaaha!

A jinak co říct k září. Jelikož letos nastupuju na VŠ, tak pro mě 1. září nebylo nijak depresivní. Ještě k tomu jsem jeden z těch štastlivců a začínám až na konci září (chápej 26. 9.), takže mám ještě skoro celý měsíc před sebou. Juch juch.


Asi tak .. Tak jdeme směr NEW LIFE, ne? :-)

Moje dovolená 2k16

9. srpna 2016 v 21:59 | monikaE
Čau,

už to budou skoro dva týdny co jsem se vrátila z dovolené. Neskutečné jak to utíká. A samotná dovolená utekla ještě rychleji. Byla jsem s tetou, strejdou a sestřenicí v Chorvatsku. Taková neplánovaná dovolená, ale když máte možnost jet k moři po třech letech, tak prostě jedete, ať se děje co se děje.

Jeli jsme na 8 dní a to je fakt málo. Byli jsme v městečku Pakoštane. Miluju to tam. Asi typický čech, nebo nevim. No a jinak v tom městečku jsem byla už XXX let zpátky, skoro nic si z toho nepamatuju, ale přece jenom sem tam byl nějaký záblesk, takže to bylo opravdu cool.

 
 

Reklama